ם אולימפיאדת הילדים החמישית ל"ג בעומר - הוקי גלגליות - Roller Hockey - עומד הבית - איגוד הגלגליות בישראל - ענף ההוקי גלגליות

אולימפיאדת הילדים החמישית ל"ג בעומר

אולימפיאדת הילדים הינה אירוע ספורטיבי-חינוכי-חברתי המתקיים בהובלת מינהל הספורט, במשרד התרבות והספורט בשיתוף מספר גדול של רשויות.מידי שנה בשנה, מזה 3 שנים, מתקיימת אולימפיאדת הילדים בערים שונות בארץ. בשנה הראשונה והשנייה התקיימה האולימפיאדה במספר ערים בו זמנית, ובשלישית הוחלט לשנות את המתכונת, ולארח את כל ענפי הספורט והספורטאים המתחרים ביום אחד, בעיר אחת - בהוד השרון.
בדומה לאולימפיאדה המתקיימת בעולם אחת לארבע שנים, גם כאן ערים רבות שואפות לארח את אולימפיאדת הילדים ורואים באירוח יוקרה רבה ומנוף שיווקי לספורט בעיר ובארץ. מספר ערים ביקשו לקיים את האולימפיאדה הרביעית בעירם, ולאחר דיונים רבים הוחלט להעניק לנתניה את הכבוד והיא זו שנבחרה לארח את האולימפיאדה החמישית.
כ- 8,000 ספורטאים וספורטאיות מתחרים בכ-18 ענפי ספורט שונים, יגיעו  ביום חמישי, 10.5.2012 יתחרו בענפי ספורט שונים, יפגשו ילדים מערים שונות ויחוו חוויה ספורטיבית מרגשת ובעלת עוצמה.
הסיסמא שטבע הברון הצרפתי דה קוברטן , מייסד המשחקים האולימפיים המודרניים "לא הניצחון חשוב אלא ההשתתפות", הנה נקודת המוצא והדרך באולימפיאדת הילדים.האולימפיאדה הוכתרה כאירוע עממי בו יכול להשתתף כל ספורטאי ולייצג את עירו, כשהמטרה העומדת לנגד עיניהם של כל מנהלי מחלקות הספורט השותפות הינה ההשתתפות ולא הניצחון בתחרות.
האולימפיאדה תהיה מתוקשרת באמצעות מגוון אמצעי המדיה, ואף תשודר בערוץ הספורט ותקבל חשיפה גם בעיתונות המקומית והארצית.

                                               אתר האולימפיאדה - www.sog.co.il
המועדונים המשתתפים במשחקים הם (ורק הם)
1.ביאליק    2.רמת ישי   3.צור הדסה    4.אלונה בנימינה
                     האולימפיאדה תתקיים בתאריך 10-05-12 – יום חמישי. 
·                             טקס הפתיחה יתקיים בדיוק בשעה 12:15. 
             משחקי הוקי גלגליות יתקיימו בתיכון שרת רחוב - ז'ילבר פייר 14 נתניה.

לחץ להגדלה
מפת מתקני האולימפיאדה החמישית (מתקני הספורט בנתניה)